KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277031

nr 1727 7031

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1906, motiv från Dalarna. Olja på duk, 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 september 2025
kl 19:07:02

26/9 16:26:15 1      Vinnande bud