KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277031
nr 1727 7031
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1906, motiv från Dalarna. Olja på duk, 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:07:02
26/9 16:26:15